O SPOLEČNOSTI

Historie společnost BATHservis s.r.o., sahá až do roku 2000, kde od prvních kroků vystupovala pod názvem GEVE, s.r.o. s prodejnami v Zábřehu a později v Šumperku. V roce 2015 se šumperská část stala samostatnou společností s nový názvem KOUPELNY Šumperk.

Nabízíme kvalitní sanitární zboží a servis od nejlepších výrobců tohoto sortimentu. Samozřejmostí jsou komplexní služby zahrnující grafické 3D návrhy, zednické, obkladačské, elektrikářské, instalatérské i jiné činnosti potřebné ke konečnému finálnímu řešení, jak nových, tak i rekonstruovaných koupelen a nejen jich.

Ve studiu v Šumperku je vystavený sortiment, který odráží nové trendy dnešní doby, kde je možné kromě kvality, úspory a designu docílit i šetření životního prostředí.

Pracovníci pravidelně navštěvují veškerá školení u výrobců jak tuzemských, tak i zahraničních a to přímo v samotné výrobě, kde mohou shlédnout veškeré výrobní procesy a posoudit kvalitu daného zboží či materiálu.

Rádi vás uvítáme v našem studiu, kde se o vás postaráme a ukážeme vše, co by bylo nejlepší ve vaší nové koupelně a seznámíme vás postupy pro vaší realizaci.